برسی کالا

دوربین چاپ فوری کانن Canon Zoemini C

خرم رایان www.khorramrayan.ir

 

کمپانی کانن از محصولات جدید خود با عنوان Zoemini S و Zoemini C رونمایی کرد؛ این در حالی است که از چاپگر اصلی قابل حمل Zoemini در سال گذشته رونمایی شده بود.

 

معرفی دوربین چاپ سریع کانن Canon Zoemini S:

 

کمپانی کانن از محصولات جدید خود با عنوان Zoemini S و Zoemini C رونمایی کرد؛ این در حالی است که از چاپگر اصلی قابل حمل Zoemini در سال گذشته رونمایی شده بود.

عکسی از نمای جلوی یک عدد دوربین مشکی رنگ زومینی S KHORRAMRAYAN.IR

این دو مدل دوربین جدید دارای یک چاپگر یکپارچه هستند که از کاغذ عکس با پشتیبانی  Zink پشتیبانی می کنند و به کاربران این امکان را می دهد تا به طور مستقیم تصاویر خود را بر کاغذهای کوچک به چاپ برسانند. Zoemini S مدل پرچمدار این سری است که پشتیبانی از برنامه موبایل را ارائه می دهد و سایر ویژگی های فاقد Zoemini C را شامل می شود.
Canon Zoemini S از یک دوربین 8 مگاپیکسلی و یک شکاف کارت microSD برای گرفتن مستقیم و ذخیره تصاویر بهره برده است. این دوربین از نظر امکانات کاملاً مجهز است: آینه جلویی ، چراغ حلقه ، اتصال بلوتوث و  چاپگر یکپارچه Zink.
مدل Zoemini S از برنامه Mini Print Canon برای Android و iOS پشتیبانی می کند که تصاویر دوربین را از طریق بلوتوث انتقال می دهد. دارندگان این دستگاه می توانند از این برنامه برای اعمال فیلترهای تصویری ، ایجاد کولاژها و چاپ عکسهای 2 in 3in / 5 x 7.6cm و همچنینشاتر  از راه دور دوربین و تنظیم تایمر استفاده کنند.
Zoemini S در گزینه های رنگی: سفید مروارید، سیاه مات و رز گلد عرضه می شود و از تاریخ 25 آوریل با قیمت 109 پوند به فروش می رسد.
عکس از نمای زیر دوربین مشکی رنگ Zoemini www.khorramrayan.ir

معرفی دوربین چاپ سریع کانن Canon Zoemini C:

 

Zoemini C نیز به جای سنسور 8MP در کنار اسلات کارت microSD و چاپگر یکپارچه Zink ، از 5 مگاپیکسل بهره می برد. مدل Zoemini C نیز به همان ترتیب از یک آینه سلفی جلوی آن نیز بهره می برد ، اما از چراغ حلقه ای استفاده نمی کند یا از برنامه Canon Mini Print پشتیبانی نمی کند.

عکس از نمای روبروی دوربین zoemini c زرد رنگ www.khorramrayan.ir

عکس از نمای زیر دوربین zoemini c زرد رنگ www.khorramrayan.ir
Zoemini C در رنگ های Bumblebee Yellow، Bubble Gum Pink، Mint Green، and Seaside Blue از 25 آوریل با قیمت 149 پوند ارائه می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *