اطلاعات درباره ما

برای سوالات خود با ما تماس بگیرید

ضروری است که شما یک فرم با افزونه فرم ساز بسازید تا در این عنصر قابل نمایش باشد.
اطلاعات و سوالات

سوالات متداول

شما میتوانید از طریق دو شماره زیر با ما در ارتباط باشید :

066-33353169  و   09160788011

بله

کالاهای استوکی که ما برای شما عرضه میکنیم اولا از برندهای درجه یک دنیا هست و دوم اینکه معمولا در اروپا و آمریکا استوک شدن و طبق روال اون مناطق معمولا در کارکرد های پایین از مدار کار خارج شدن پس از کیفیت مناسبی برخوردار هستن

البته این که شما کالای استوک رو از کجا تهیه کنید خیلی مهم هست .

با دقت مطالعه کنید :

ضمانت بازگشت هفت روزه کالا شامال حال کالاهای نو و استوک میشود با شرایط زیر :

1 . شرط عودت کالا عدم تطبیق کالای خریداری شده با کالای ارسالی(در مورد کالاهای نو و استوک) یا معیوب بودن کالا است(در مورد کالاهای استوک)

2 . در مورد کالاهای نو (آکبند) با در نظر گرفتن شرط شماره ا باید کالا به صورت پلمپ و به همان شکلی که برای شما ارسال شده برای ما ارسال کنید .

3 . در مورد کالاهای استوک با در نظر گرفتن شرط شماره 1 کالا را باید به همان شکلی که برای شما ارسال میشود برای ما ارسال کنید. در نظر داشته باشید که کالاهای استوک ما به صورت کاملا پلمپ برای شما ارسال میشود لذا باز کردن پلمپ دستگاه به منزله پایان گارانتی هفت روزه بازگشت کالا است پس قبل از باز کردن پلمپ کالا تست های خود را انجام دهید .

کالا های آکبند به دو دسته تقسیم میشوند :

1 . با گارانتی شرکتی / 2 . بدون گارانتی شرکتی

در هر دو مورد بالا کالا شامل ضمانت هفت روزه کالا با در نظر گرفتن شرایط آن میشود اما برای بیشتر از هفت روز :

1 . با گارانتی شرکتی : در این حالت تا زمانی که شرکت گارانتی کننده متعهد به سرویس کالا باشد شما میتوانید از خدمات آن شرکت بهره مند شوید که ما شما را در صورت نیاز راهنمایی میکنیم .

2 . بدون گارانتی شرکتی : در این حالت کالا فقط و فقط شامل همان ضمانت هفت روزه بازگشت کالا سایت با در نظر گرفتن شرایط آن میباشد .

کالاهای استوک در هیچ فروشگاهی شامل گارانتی مدت دار نمیشوند مگر با اعمال هزینه بالا به مشتری . با این حال سایت فروشگاهی ما در کنار ضمانت هفت روزه بازگشت کالا با در نظر گرفتن شرایط آن در صورت نیاز به سرویس با هزینه منصفانه در صورت امکان کالای شما را سرویس میکند ( به جای گرفتن یک هزینه بالا برای یک گارانتی کلی ) که برای این کار باید به صورت تلفنی با فروشگاه تماس گرفته و مورد را با کارشناسان فنی درمیان بگذارید .

ارسال محصولات از طریق پست و تیپاکس است که در ساعت های اداری انجام میپذیرد
زمان رسیدن کالا به دست شما بر اساس فاصله و تعطیلات اداره پست و تیپاکس متفاوت است ولی معمولا حداقل دو روز کاری زمان نیاز دارد

شما برای اعتماد به هر فروشگاه اینترنتی به چند مورد باید دقت کنید :

1 دامنه : دامنه IR ثبت شده در ایران هست پس همه اطلاعات تماسی ثبت شده در سایت قبلا صحت سنجی شده

2 نماد اعتماد : به جز دامنه شما میتونید به نماد اعتماد هر سایت هم دقت کنید چون ای نماد که به اون enamad هم میگن سازمانی هست که صحت اطلاعات فروشگاه رو برسی میکنه و شما با کلیک روی این نشان در سایت میتونید از مدت اعتبار و … مطلع بشید

3 درگاه پرداخت : زمانی یک سایت درگاه پرداخت امن دارد به معنای آن است که تمام اطلاعات کاری آن شامل اطلاعات تماس و محل استقرار آن مجموعه توسط بانک و سازمان مالیاتی برسی و تایید شده است .

خیر . ما در این فروشگاه هم کالای استوک داریم و هم نو که در توضیحات کالا قید کردیم و البته شما میتونید در صورت نیاز به توضیح تکمیلی با ما تماس بگیرید